30.11.2020. 14:57
FK Crvena zvezda
FK Crvena zvezda / Izvor: Foto: FK Crvena zvezda
Trener Dejan Stanković veruje u mlade snage.

Crvena zvezda je savladala Rad sa 3:0 u meču 16. kola Superlige, a na “Marakani” su zadovoljni prvenstveno činjenicom da je meč sa komšijama sa Banjice završilo čak sedam “bonus” fudbalera.

ŠUŠKA SE ŠUŠKA: Igrač sa TITULOM blizu Marakane, zna se i koga menja u Zvezdi (VIDEO)

LOŠA VEST ZA DEJANA STANKOVIĆA: Bez NAJBOLJEG na Hofenhajm

ISPLIVALI MISTERIOZNI DETALJI: Medicinska sestra napisala lažni izveštaj o smrti Maradone! Pustila ga da umre?

Fulam je u vrlo teškoj situaciji, svi ga vide ga sigurnog putnika za Čempionšip već sad, a posle dva uzastopna poraza večeras (18.30) ide na teško gostovanje Lesteru. Kvota na keca je 1,55, a na kombinazziju 1&3+ 2,25.

Veljko Nikolić, Njegoš Petrović, Željko Gavrić, Strahinja Eraković, Andrija Radulović, Nikola Krstović i najmlađi među njima Marko Lazetić su budućnost crveno-belih.

U utakmici protiv Rada stručni štab, na čelu sa Dejanom Stankovićem, pružio je šansu svim „bonus“ igračima koje ima u sastavu. Strahinja Eraković, Veljko Nikolić i Željko Gavrić su počeli utakmicu, dok su sa klupe za rezerve ušli Njegoš Petrović (umesto Sanoga u 50. minutu), Nikola Krstović (umesto Pavkova u 76. minutu), Andrija Radulović (umesto Gajića u 60. minutu), kao i član omladinske selekcije Marko Lazetić (od 77. minuta umesto Boaćija).

Meč sa Radom posebno će pamtiti Lazetić. Najmlađi prvotimac, član omladinske selekcije i momak rođen 2004. godine, debitovao je za prvi tim sa 16 godina 10 meseci i sedam dana i ostavio je odličan utisak, čak je imao i dobru priliku i za debitantski gol, ali nije imao sreće.