ZVEZDA PROBILA LED: Ohi i Katai slomili LASK za prvu pobedu u Turskoj!

28.01.2022. 16:49
FK Crvena zvezda
FK Crvena zvezda / Izvor: Foto: FK Crvena zvezda
Crveno-beli savladali LASK.

FK Crvena zvezda upisala je prvu pobedu na pripremama u Antaliji, pošto su savladali LASK iz Linca rezultatom 2:1 (2:1).

ZVEZDA OKRENULA PROTIV LASKA: Ohi NASTAVIO golgeterski TEROR! Magiko režirao PREOKRET (VIDEO)

PRAVO NIOTKUDA: Krstović sa Zvezdom u Antaliji

BORJAN KAO HOBOTNICA: Branio nemoguće, Kanada blizu Katara

Posle remija na premijeri sa slovenačkim Mariborom, golovima Ohija Omoižuanfoa i Aleksandra Kataija u 32. i 39. minutu, šampion Srbije anulirao je vođstvo Austrijanaca do kojeg su došli u 17. minutu preko Huseina Balića.

Krilo Austrijanaca je tada pobegao po desnoj strani, a pošto je prišao skoro do peterca u kontri, sjajno je pogodio suprotan ugao Popovićevog gola koji je bio nemoćan.

Golman Zvezde je sprečio izjednačenje u 38. minutu, kada se isti igrač našao sa njim "oči u oči", ali je Popović sjajnom intervencijom odbranio već viđen pogodak.

Mogla je Zvezda i ubedljivije da slavi u ovom meču, pošto su u prvom poluvremenu šutevi Srnića i Ohija pogađali prečku i stativu, dok je Ohijev pokušaj na početku drugog dela, kada se posle dodavanja Sanoga, našao "oči u oči" sa Šlagerom, zaustavio golman Austrijanaca.

Do kraja meča rezultat se nije menjao, tempo je splasnuo, a trener srpskog prvaka Dejan Stanković promenio je ceo tim. Rezervisti nisu uspeli da zatresu mrežu austrijskog bundesligaša, pa su crveno-beli zabeležili prvi trijumf na pripremama u Turskoj.

CRVENA ZVEZDA - LASK 2:1 (2:1)