HAJDIN I JOVIČIĆ DOVOLJNI ZA NEMCE: Zvezda rutinski savladala Nordhauzen u Beleku (VIDEO)

28.01.2019. 18:49
FK Crvena zvezda
FK Crvena zvezda / Izvor: Srbija Danas
Crveno-beli u sredu igraju sa Austrijom iz Beča.

Crvena zvezda je pobednički započela pripreme u Beleku. Savladan je nemački četvrtoligaš Nordhauzen sa 2:0. Prvo poluvreme je bilo dobro, dok tim u nastavku nije zadovoljio.

Crvena zvezda će je od starta meča zaigrala u sledećem sastavu: Borjan, Hajdin, Savić, Babić, Rodić, Jovančić, Jovičić, Ben, Marin, Jirka i Pavkov.

IBANJEZ ZAPALIO DELIJE: Lučo najavio povratak na Marakanu (FOTO)

Do vođstva je Crvena zvezda stigla već u 3. minutu. Posle odličnog prodora Erika Jirke, lopta nije došla do Bena, ali se iz drugog plana prikrao Stefan Hajdin i sjajnim šutem pogodio gornji levi ugao.

SPEKTAKULARAN POČETAK PRIPREMA: Milojevićev DŽOKER pocepao MREŽU Nemaca (VIDEO)

Prednost je duplirao Jovičić u 20. minutu. Loptu mu je odložio Rodić, ali golu je kumovala i loša intervencija golmana nemačkog tima.

Vladan Milojević je u drugom delu promenio kompletan tim.

Zaigrali su: Popović, Gobeljić, Stojković, Milunović, Terzić, Čaušić, Milijaš, Jevtović, Simić, Ebisilio, Joveljić.

U nastavku nije bilo golova. Čak su Nemci imali nekoliko prilika, ali je siguran bio rezervni golman Popović.

Na samom kraju Gobeljić je bio blizu da postigne pogodak, ali njegov šut je zaustavila stativa.

Veliki dobitak na ovom meču je Jirka. Dokazao je da će biti pojačanje od kojeg se može očekivati dosta.

Pogledajte kako izgleda zanosna ruska atletičarka Darija Klišina.