ZVEZDAŠI, SEĆATE LI SE KRASNODARA: Kanga je dao GOLČINU koja MNOGO, MNOGO liči (VIDEO)

21.07.2019. 15:09
Gelor Kanga
Gelor Kanga / Izvor: Foto: Printscreen/Youtube/Tomáš Janoušek
Ekipa iz Praga upisala prvu pobedu u sezoni.

Fudbaleri Sparte upisali su novu pobedu u prvenstvu Češke. Ekipa iz Praga je savladala Jablonec sa 2:0, a gol za potvrdu prvog trijumfa u sezoni dao je Gelor Kanga u 83. minutu. Vodeći pogodak je postigao Adam Hlozek u 62. minutu posle asistencije još jednog (uz Kangu) bivšeg igrača Zvezde, Srđana Plavšića.

BORJAN ZA SD: Čuvar mreže prvaka Srbije otkrio nam je svoju VELIKU ŽELJU!

ZVEZDA SAZNALA IME ARBITRA ZA HELSINKI: Ekonomista je, sudio Partizanu 2 puta, a lak je na kartonima (FOTO)

ZVEZDA SPREMILA PLAN: Veliki ljubimac DELIJA blizu Marakane, stranac ide, zna se i gde (FOTO)

Pogledajte evrogol Kange.

Koji je veoma efektan, kao onaj protiv Krasnodara, kada je igrao za Zvezdu. Razlika je samo u strani, i za koji metar.

Sve vreme za Spartu je igrao i Uroš Radaković. Posle dve odigrane utakmice, Sparta ima polovičan učinak, pobedu i poraz.

Pogledajte kako izgleda Ana Rajković, supruga golmana reprezentacije Srbije Predraga Rajkovića