ABA 2: Dinamik PREOKRETOM savladao bivšeg evropskog PRVAKA! (FOTO)

02.11.2017. 19:25
KK Dinamik
KK Dinamik / Izvor: MN Press
Vodila se velika borba.

Košarkaši Dinamika pobedili su u 4. kolu Aba 2 lige ekipu Bosne 73:65 (po četvrtinama 19:20, 8:12, 27:19, 19:14). Izabranici Olivera Popovića loše su otvorili utakmicu i dozvolili gostima da na poluvreme odu sa pet poena prednosti, ali su u nastavku pojačali tempo i preokretom došli do trijumfa.

CELA ARENA SKANDIRALA MU JE IME: Zvezda priredila VELIKO iznenađenje Luki Mitroviću! (VIDEO)

STIŽU SJAJNE VESTI IZ HOLIVUDA: Teo kapiten ponovo PROHODAO! (FOTO)

Oliver Popović
Oliver Popović / Izvor: MN Press

LUČIĆ SE OPORAVLJA: Posle operacije se oglasio i na JEDNOSTAVAN način se zahvalio na podršci (FOTO)

Najefikasniji u timu domaćina bio je Krstić sa 20 koševa, Đurasović je dao 16, a Eldridž 15. Kod Bosne, Knežević je dominirao sa 18 poena, dok je jedini još bio dvocifren Šturanović sa 12 koševa.

Dinamik je u dosadašnjem toku zabeležio po dve pobede i poraza, dok Bosna Rojal ima jedan trijumf i tri neuspeha.

Tabela: Vršac 4-0, Tivat 3-1, Krka 3-1, Zruinjski 2-2, Borac 2-2, Split 2-2, Dinamik 2-2, Primorska 2-1, Bosna 1-3, Rogaška 1-3, Lovćen 1-2, Ohrid 0-4.