BEZ MILOSTI: Bostonov ruki pogodio OSAM trojki za šest minuta (VIDEO)

16.10.2019. 15:52
Karsen Edvards
Karsen Edvards / Izvor: Reuters
Fenomenalna partija.

Boston Seltiksi su savladali Klivlend Kavalirse u pripremnoj utakmici za novu NBA sezonu rezultatom 118:95 (27:19, 28:25, 39:33, 24:18), a glavna zvezda meča bio je 33. pik sa ovogodišnjeg drafta Karsen Edvards. Plejmejker najtorfejnije franšize u istoriji najjače lige na svetu je u prvoj polovini treće četvrtine ubacio osam trojki.

ZVEZDA GOSTUJE MAKABIJU: Tomić pričao o IZNENAĐENJU u Tel Avivu, ali i povredi Perperoglua

TO JE TA EKIPA: Džok Lendejl PONOVO među crno-belima (FOTO)

PARTIZAN I ZVEZDA SE SELE IZ ARENE: Evo gde će igrati VAŽNE MEČEVE u Evrokupu i Evroligi

Edvards je utakmicu završio sa 30 poena i tri skoka, a na parketu je proveo nešto više od 20 minuta. On je ukupno pogodio devet šuteva za tri poena, iz 15 pokušaja, dok je za dva pogodio jedini šut koji je uputio. Sa linije penala je imao polovičan učinak, jedan od dva.

U nastavku pogledajte Edvardsovu maestralnu igru sa početka drugog poluvremena.

Pogledajte kako izgleda brazilska MMA fajterka Džojs Viera.

OTVORIO DUŠU: Micić o NAJTEŽIM trenucima i odluci da ostane u Kini uprkos smrti majke

IMAO JE STRAŠAN MOTIV: Pejdž je zatrpao koš Ritasa, a onda otkrio šta ga je pokrenulo