ČANAK PRISUSTVOVAO PISANJU ISTORIJE: Senzacija u Partizanovoj grupi!

10.11.2021. 20:22
Nenad Čanak
Nenad Čanak / Izvor: MN Press
Na ovo se čekalo od osnivanja kluba.

Istorija je ispisana u Litvaniji! Ekipa Hamburga, koja se nalazi u Partizanovoj grupi "A", priredila je veliko iznenađenje i savladala Lijetkabelis Nenada Čanka na gostovanju rezultatom 100:96!

EVROKUP: Andora - Partizan 6:8 (UŽIVO)

MILIČIĆ PROGOVORIO O SUKOBU U NBA: Ne daj bože da ih Jokićeva braća dohvate, Nikola prolazi poput Novaka

PARTIZANOV RIVAL SE POJAČAO: Stigao Amerikanac koga grobari ODLIČNO poznaju!

Bila je to, ujedno, prva, istorijska pobeda Tauersa u ovom takmičenju, posle tri uzastopna poraza na startu Evrokupa.

Sjajnom igrom u prvoj i poslednjoj četvrtini, gosti iz Nemačke su nadvisili domaćina i posle "penal" završnice, upišu trijumf.

U pobedničkom timu dominirao je Lukas Majsner sa 20 poena, dva manje ubacio je Džejlon Braun, dok je Set Hajnriks dodao 12 koševa.

Kod Lijetkabelisa, Gediminas Orelik je postigao 31 poen i, ujedno, bio najefikasniji igrač meča, Đorđe Gagić je dodao 13, koliko je ubacio i Nikola Radičević.

Sve vesti o KK Partizan pročitajte na ovom linku.

Pogledajte kako izgleda Dunja Svilar, sestra golmana Mileta Svilara.