CRVENA ZVEZDA PORAŽENA OD BUDUĆNOSTI: Rivers je posle meča rekao ONO što SVI misle

17.04.2019. 22:27
Kej Si Rivers
Kej Si Rivers / Izvor: MN Press
Amerikanac je bio samokritičan.

Košarkaši Crvene zvezde nisu uspeli da počiste Budućnost u finalnoj seriji ABA lige. Posle dve pobede u Beogradu, tim sa Malog Kalemegdana poražen je u Morači rezultatom 80:72, a Kej SI Rivers je posle utakmice izjavio da je glavni uzrok poraza jako loša igra crveno-belih u drugom poluvremenu.

DA UZMEM PIŠTOLJ I DA SE UBIJEM? Repeša posle pobede nad Zvezdom BEZOBRAZNIJI nego ikad (VIDEO)

POSLE PORAZA OD BUDUĆNOSTI LAZIĆ ŠOKIRAO SVE: Posle OVE izjave svi su mu APLAUDIRALI (VIDEO)

OTKRIO JE NEŠTO BITNO POSLE PORAZA: Tomić PRIČAO o izostanku Perperoglu u Podgorici (VIDEO)

Rivers je bio fenomenalan u prvom poluvremenu u kom je ubacio nestvarnih 19 poena, ali je u drugom potpuno stao, kao i cela ekipa.

- Odigrali smo veoma dobro u prvom poluvremenu. Kontrolisali smo dešavanja na parketu, uspešno se borili sa pritiskom od strane navijača i agresivnom odbranom rivala. Plan je bio da nastavimo u istom ritmu i u nastavku, ali nismo bili dovoljno mentalno jaki, nismo imali dovoljno koncentracije - rekao je Amerikanac posle meča za Sport Klub.

Zatim je otkrio i šta je bio uzrok poraza.

- Napravili smo mnogo grešaka, promašili mnogo šuteva u nastavku meča, nismo bili na visini zadatka ni u odbrani. Budućnost je kaznila naš pad i stigla do pobede. Kako do trijumfa u meču koji sledi? Moramo da odigramo od prvog do poslednjeg minuta, na način na koji smo odigrali prvo poluvreme - poručio je Rivers.

Pogledajte kako izgleda Mina Milutinović, devojka Nemanje Nedovića.