DRAMA DO KOSKE: Revolveraški OBRAČUN između Efesa i Fenera u režiji SRBA! Micić POLUDEO...(FOTO)

11.06.2019. 19:59
Fenerbahče - Anadolu Efes
Fenerbahče - Anadolu Efes / Izvor: Profimedia
Pršatalo na sve strane.

Košarkaši Anadolu Efesa izjednačili su rezultat u finalnoj seriji turskog plej-ofa trijumfom protiv Fenerbahčea sa 101:93 posle produžetaka.

POKRADENI SMO: Navijači Partizana objavili video sa 17 situacija iz derbija sa Zvezdom (VIDEO)

BOMBA U NAJAVI! Partizan DOVODI bivšeg reprezentativca Srbije! (FOTO)

KOMPLETNA PROMENA: Nove sudije za drugi meč finala Partizana i Zvezde

Fener je daleko bolje otvorio meč i posle prvih 20 minuta imao prednost od 12 poena razlike - 52:40! Ipak, u nastavku duela domaći tim nije klonuo duhom i zahvaljujući odličnoj igri u poslednjoj deonici došao do prednosti! Do kraja meča viđena je velika drama u kojoj su se oba tima smenjivala u vođstvu.

Odluka o pobedniku pala je u produžetku u kome se Efes bolje snašao i uspeo da posle velike borbe izjednači rezultat u finalnoj seriji na 1:1.

Najbolji u redovima pobedničkog tima bio je srpski reprezentativac Vasilije Micić sa 30 poena i šest asistencija! Kod gostiju Nikola Kalinić je zabeležio 13 koševa, dok je Marko Gudurić dodao 18.

Pogledajte kako izgleda Kadi Sanjia, atletičarka iz Švedske.