10°C
25.04.2024.
117.1627
109.3752

EVROKUP: U Francuskoj su igrali Monako i Alba, a zanimljiv rezultat će veoma zanimati Grobare (FOTO)

29.01.2019. 20:58
KK ALBA
KK ALBA / Izvor: MN Press
Ovaj meč utiče na Partizanov put ka četvrtfinalu.

Košarkaši Monaka i Albe u Partizanovoij grupi A Top 16 faze Evrokupa odigrali su meč petog kola, a rezultat ima veliki uticaj na šanse crno-belih da se nađu u četvrtfinalu. Alba je ostvarila ubedljivu pobedu u Kneževini sa 75:61 (26:16, 10:11, 23:19, 16:15), došla do četvrtog trijumfa u grupi i obezbedila plasman u četvrtfinale, dok je Monako pretrpeo treći poraz.

SLEDEĆI JE RITAS: Trinkijeri najavio meč šalom, a završio porukom kojom će se Grobari oduševiti (FOTO)

SPEKTAKL U NAJAVI: Partizan protiv Ritasa ima dva OGROMNA motiva! (FOTO)

Ispostavilo se da su gosti iz Berlina meč rešili već u prvoj četvrtini koju su dobili sa 26:16, pa su u nastavku samo čuvali prednost koju domaćin nijewdnom nije uspeo ozbiljnije da ugrozi.

Gidraitis je sa 19 bio najbolji u Albi, dok su po 10 poena postigli Saibu i Noko. Stefan Peno postigao je četiri poena. U Monaku su bolji od ostalih bili Lazerik Džons sa 12 i Derik Nidam sa 10 poena.

Pogledajte kako izgleda zanosna slovačka teniserka Dominika Cibulkova.