EVROKUP: Zanimljivo prvo kolo u Partizanovoj grupi posle meča Tofaša i Limoža (FOTO)

02.10.2019. 21:16
KK Tofaš
KK Tofaš / Izvor: Foto: Facebook/TofasSporKulubu
Crno-beli neće imati lak posao.

Prvo kolo Evrokupa u grupi B kompletirano je večeras utakmicom između Tofaša i Limoža u kojoj je turski tim ostvario pobedu 84:71 (25:15, 17:18, 23:16, 19:22) i zbog koš razlike zauzeo prvo mesto, ispred Ritasa i Partizana koji su takođe ostvarili pobede.

NEMOJ SA NJIM DA SE KAČIŠ: Evo šta Ameri pišu o Jokićevom bratu Strahinji koji je UHAPŠEN u Denveru

KRATKO I JASNO! Trinkijeri ODUŠEVLJEN posle Venecije!

STARTUJE EVROLIGA: Zvezda otputovala u Atinu, tamo je čeka MOĆNI PAO

Od starta je Tofaš bio taj koji je diktirao tempo meča i vrlo brzo bio u vođstvu, da bi posle prve četvrtine domaćin imao dvocifrenu prednost. Limož je do poluvremena uspeo samo da odigra egal četvrtinu, da bi u nastavku meča Tofaš dodatno povećao prednost i u poslednjoj četvrtini pametnom igrom sačuvao prednost za prvi trijumf u novoj sezoni Evrokupa.

Di Džej Vajt je sa 19 poena predvodio Tofaš, dok je 17 dodao Tarik Filip, a Met Lodžeski 15. U Limoži je najefikasniji bio Semaj Hriston, dok je 14 postigao Džeri Butsijel.

Pogledajte kako izgleda Ana Rajković, supruga golmana reprezentacije Srbije Predraga Rajkovića