EVROLIGA: Obradović i Anđušić bolji od Lučića i raspucanog Voldena

13.01.2022. 22:35
Danilo Anđušić
Danilo Anđušić / Izvor: Profimedia
Kneževi savladali Bavarce.

Košarkaši Monaka savladali su minhenski Bajern na gostovanju rezultatom 83:78 u utakmici 21. kola Evrolige.

DA LI JE ZVEZDA KONAČNO PRONAŠLA CENTRA? Atletska ZVER blizu Malog Kalemegdana (VIDEO)

NBA OBJAVILA NAJNOVIJI PRESEK: Jokić DUPLIRAO glasove! Srbin grabi ka mestu STARTERA na Ol staru!

DUGO SU VEĆ BEZ MEČEVA: Poznato je kada se Zvezda vraća na parket

Posle izjednačenog prvog poluvremena, gosti iz Kneževine su u nastavku, predvođeni sjajnim Majkom Džejsmom, utakmice konstntno imali prednost, maksimalno sa plus deset u poslednjoj deonici.

Amerikanac je bio najbolji sa 26 poena, a najbolju partiju od kako je Saša Obradović seo na klupu Monaka pružio je Danilo Anđušić sa 16 poena. Dvocifreni su bili još Dvejn Bejkon sa 11 i Donatas Motejunas sa 10 poena.

Kori Volden je u četvrtom porazu Bavaraca u poslednjih pet mečeva u Evroligi upisao 26 poena, Vladimir Lučić je zabeležio 14, dok je Ognjen Jaramaz imao 6 poena.

Ekipa srpskog trenera upisala je drugi uzastopni trijumf i sa učinkom 8-11 izjednačila se sa Bavarcima na deobi 11. pozicije.

Najnovije vesti iz košarke pročitajte OVDE.