7°C
16.04.2024.
117.142
110.3448

EVROLIGA OVO NE PAMTI! Sudije POKRALE Zvezdu! Odžu pet faulova za osam minuta, ali to nije KRAJ! (VIDEO)

03.10.2019. 20:52
Panatinaikos - Crvena zvezda
Panatinaikos - Crvena zvezda / Izvor: Foto: Printscreen/Twitter/Euroleague
Neverovatno.

Košarkaši Crvene zvezde i Panatinakosa završili su prvo poluvreme utakmice u "OAKA" areni gde Zeleni posle 20 minuta vode sa 37:35. Međutim, ono što je obeležilo ovaj meč jeste sudijski kriterijumu prema centru crveno-belih Majklu Odžu, kao i Džejmsu Gistu.

GRMI OAKA ARENA: Navijači priredili Gistu BRUTALAN doček! Panatinaikos mu dao vredan POKLON (VIDEO)

NESPOREDNO PRED DUEL SA ZVEZDOM! Proslavljeni TRENER poželeo sreću protivniku crveno-belih! (FOTO)

ŠTA MU NEDOSTAJE IZ ATINE? Gist odjavio PAO zbog Delija

Odžo je, što je neverovatno, za samo osam minuta na parketu zaradio pet faulova, a poslednji prekršaj koji mu je sviran bio je blago reći smešan. Sa druge strane najbolji u redovima Zvezde Džejms Gist brzo je zaradio tri faulova, pa je morao da prekine svoju seriju poena i skokova, jer je seo na klupu.

Pogledajte kako izgleda Sofija Tomala, devojka Lorisa Karijusa.