EVROLIGA: Produžetak u Malagi, zapaženi Nedović i Milutinov (VIDEO+FOTO)

30.03.2018. 20:17
Nemanja Nedović
Nemanja Nedović / Izvor: MN Press
Utakmica puna preokreta.

Unikaha je u veoma zanimljivom i dramatičnom meču pobedila Olimpijakos 87:84 posle produžetka, u meču 29. kola Evrolige. Meč nije imao takmičarski značaj za Unikahu, ali jeste za Olimpijakos koji je porazom izgubio sve šanse da bude drugi, to mesto je sad obezbedio Fenerbahče.

SVE JAVNO I TRANSPARENTNO: FSS objavio provizije menadžera u srpskom fudbalu

SUPERLIGA SRBIJE: Zmajevi OSVOJILI Banjicu! Zvezdin igrač SRUŠIO građevinu! (VIDEO+FOTO)

KLADIONICE REKLE SVOJE: Evo dokle mogu Orlovi na Mondijalu (FOTO)

Duel u Malagi je bio pun preokreta i padova u igri sa obe strane. Domaćin je odigrao fantastičnu drugu četvrtinu, koju je dobio sa 28:11, ali se Olimpijakos vratio u nastavku, i u trećoj četvrtini nadigrao protivnika sa čak 23:7. Usledila je neizvesna završnica, Olimpijakos je imao napad za pobedu, ali je meč na kraju završen rezultatom 74:74, pa su usledili produžeci.

Nemanja Nedović je bio najefikasniji u pobedničkoj ekipi sa 17 poena, Mekalum je imao 13, Agustin 12, Vačinski deset. Dragan Milosavljević nije imao veče, postigao je samo tri poena. Kod Olimpijakosa, 15 poena je dao Spanulis, koji je postao rekorder Evrolige po broju asistencija (pročitajte OVDE), a Nikola Milutinov je ubacio deset poena uz čak 12 skokova.