F4 EVROLIGE: Teov CSKA pregazio kraljevski klub i osvojio treće mesto (FOTO)

21.05.2017. 18:59
Kajri Irving i Miloš Teodosić
Kajri Irving i Miloš Teodosić / Izvor: MN Press
Na ovoj utakmici nije bilo većih uzbuđenja.

Na fajnal-foru Evrolige u Istanbulu, meč za treće mesto pripao je ekipi CSKA, koja je slavila rezultatom 70:94 (10:23, 22:22, 21:22, 14:25).

Armejci su tokom čitavog susreta održavali dvocifreno vođstvo, koje su na kraju pretvorili u rutinski trijumf. Pitanje pobednika je praktično rešeno već u prvoj četvrtini, kada su Moskovljani stekli visoku prednost, koju nisu ispuštali do kraja utakmice.  U naredne dve deonice vodila se izjednačena borba, ali je CSKA zadržao petnaestak poena viška, koje je stekao na startu ovog, ruku na srce, nezanimljivog duela, u kojem je pravdu delio naš sudija Milivoje Jovčić.

TOP 5 POTEZA SUPER LIGE: Pogledajte koja akcija je obeležila deveto kolo! (VIDEO)

ŠUŠKALO SE, A SADA JE BЕRTOMEU POTVRDIO: Veliki Zvezdin rival naredne sezone NEĆE igrati Evroligu

KK CSKA
KK CSKA / Izvor: Srbija Danas

Poslednja četvrtina donela je potpuni brodolom kraljevskog kluba, Moskovljani su ih nemilice gazili i imali "plus 24".

U pobedničkom timu najefikasniji su bili De Kolo i Džekson sa po 13 poena, Fridzon i Higins su upisali po12, a nedovoljno oporavljeni  Miloš Teodosić je za nepunih 13 minuta igre postigao 7 poena i imao 6 asistencija.

U ekipi Rela bolji od ostalih bili su Masijulis i Ajon sa po 11 poena.

F4 EVROLIGE: Teodosić posle neprospavanih noći govorio o večerašnjem finalu (FOTO)