15°C
23.04.2024.
117.1544
109.8288

IGRALI SU DARUŠAFAKA I GALATASARAJ: Rezultat je od VELIKE VAŽNOSTI za Zvezdu (FOTO)

24.03.2017. 20:11
KK Darušafaka
KK Darušafaka / Izvor: MN Press
Prelomna treća četvrtina.

Ekipa Darušafake dočekala je u 28. kolu Evrolige Galatasaraj i uspela da ostvari pobedu 73:67 kojom je i dalje ostala u borbi sa Crvenom zvezdom za osmo mesto koje vodi u plej-of.

Ovo su sudije za Zvezdin meč u Barseloni! (VIDEO)

PRESEO MU KOŠ: Printezis presudio Zvezdi, a nije ni sanjao da će mu se sutradan dogoditi OVO (FOTO)

Prvo poluvreme proteklo je u izjednaćenoj igri timova, a Galatasaraj je uspeo čak i da stekne minimalnu prednost od dva poena na poluvremenu. Izgledalo je da će ekipa Ergina Atamana uspeti da zagorča život timu Dejvida Blata, ali je onda počela treća četvrtina.

DRAMA: Zvezda može da ispadne, ali i da bude ispred Fenerbahčea! Ovo su sve opcije za crveno-bele u Evroligi

KLADIONICE SE IZJASNILE: Zvezda FAVORIT u Barseloni! (FOTO)

U njoj je Darušafaka potpuno nadigrala goste i pred poslednju deonicu imala devet poena prednosti koje je uspela da sačuva u odlučujućih 10 minuta. Vanamejker je sa 22 poena predvodio Darušafaku, dok je 15 postigao Klejburn. Najbolji u redovima Galatasaraja najbolji je bio Vladimir Micov sa 17 poena, ali nije imao pravu podršku pošto je dvocifren bio još samo Dej sa 11 poena.