OGLASIO SE FEJSA: Evo zašto iskusnog veziste NEMA u Portugaliji (FOTO)

GUŽVE NA ŠALTERIMA ZBOG ZAMENE PASOŠA: Podnesite zahtev na vreme

Kijev ostaje bez LANSIRNIH VOZILA: Rusija raskida ugovor sa Ukrajinom

Tereza Mej PRISTALA NA ULTIMATUM: Podnosi ostavku nakon glasanja?

Ovo je ČUVENI INTERVJU Đinđića iz 1999. godine! Više NEMA DILEME da li je POZIVAO NA BOMBARDOVANJE!

KK Mega Bemaks

Košarkaši Mege ispustili pobedu protiv San Lorenca (FOTO)

Slavila je argentinska ekipa 85:83.

Košarkaši Mega Bemaxa su ispustili pobedu protiv prvaka Južne Amerike San Lorenca u samom finišu meča pošto je argentinska ekipa slavila sa 85:83 (16:18, 23:27, 20:21, 26:17) u Atlantis Impirial Areni u okviru mini-turneje na Bahamima. Izabranici trenera Dejana Milojevića su imali prednost tokom najvećeg dela susreta, uspeli u više navrata da odbiju serije San Lorenca, ali u finišu nisu bili dovoljno koncentisani pa je San Lorenco trojkom na 3 i po sekunde do kraja došao do pobede.

PRIZNAO I SELEKTOR: Španci ponizili Orliće na startu EP (FOTO)

KONAČNO! Zvezdi stiglo pojačanje! (FOTO)

Mega Bemax se u nedelju 12. avgusta sat vremena posle ponoći sastaje sa ekipom Kentaki Vajldkets u okviru centralnog događaja NCAA tima na Bahamima.

Najefikasniji u redovima Mega Bemaxa su bili Kostja Mušidi sa 20 i Goga Bitadze sa 15 poena dok se u ekipi San Lorenca istakao Markos Mata sa 19 poena.

San Lorenzo de Almagro

Košarkaši Mege su bolje započeli meč i dobrom odbranom stigli do dvocifrene prednosti u prvoj četvrtini, 7:18, ali je argentinskoj ekipi pripao finiš perioda pa je rezultat posle prvih 10 minuta 16:18 u korist Mege, uz dobru igru Ašćerića i Mušidija. U drugoj četvrtini se razigrao Bitadze, Mega je stigla i do 12 poena prednosti, ali igrači San Lorenca nisu dozvolili dalje odlepljivanje, pa se na odmor otišlo sa 39:45.

Treća četvrtina je bila u znaku Kostje Mušidija koji je sa 11 poena u ovom periodu odbio napade argentinske ekipe pa je Mega pred poslednjih 10 minuta imala prednost 59:66. U poslednjoj četvrtini San Lorenco serijom 8:0 prelazi u vođstvo (72:70), ali je Mega uspela i taj napad da odbije i da vrati prednost od 5 poena. Ipak, finiš je pripao argentinskoj ekipi koja je pri nerešenom rezultatu trojkom na 3 i po sekunde do kraja  došla do pobede.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.