MAGIJA: Bobi konačno POKIDAO, partija sezone na Floridi (VIDEO)

25.03.2017. 08:38
Boban Marjanović
Boban Marjanović / Izvor: Profimedia
Srpski reprezentativac dobio priliku da pokaže šta zna.

Boban Marjanović je konačno dobio kakvu-takvu priliku od trenera Detroita Stena van Gandija i pokazao šta zna u porazu Pistonsa na Floridi.

RADIO JE ŠTA JE HTEO: Nikola Jokić RAZBIO Pejserse, 30 poena, trojka za POBEDU! (VIDEO)

PIŠE ISTORIJU EVROLIGE: Teo drugi po broju asistencija na večnoj listi (FOTO)

Srpski reprezentativac je za samo 12 minuta na gostovanju u Orlandu ubacio domaćoj ekipi 15 poena, ostvarivši pritom i četiri skoka, a šutirajući 5/6 iz igre i 5/5 sa linije penala.

Iako je poraz (87:115) daleko bolniji od očekivanog kraja crne serije, a Pistonsi su izgubili treći uzastopni put, šesti u poslednjih sedam mečeva, činjenica da se Marjanović razigrao i te kako može da raduje navijače Pistonsa.

Od dolaska iz San Antonija, Marjanoviću je ovo bio tek treći meč sa dvocifrenim brojem poena, ali imajući u vidu kako koristi šansu ove sedmice (na prethodnom susretu, sa Čikagom, za sedam minuta dao je isto toliko poena), ne bi trebalo da čudi da stručni štab na čelu sa Stenom van Gandijem konačno ispuni želju navijača i pruži daleko veću minutažu košarkašu iz Srbije.