MIRNA NOĆ U NBA: Odigran samo jedan meč, Luka i Bobi ne mogu protiv Lenarda (VIDEO)

22.01.2020. 08:27
Luka Dončić
Luka Dončić / Izvor: Reuters
Klipersi savladali Dalas.

Protekle noću najjačoj košarkaškoj ligi sveta odigran je samo jedan meč u kojem su Los Anđeles Klipersi savladali Dalas Maverikse sa 110:107 u obračunu Kavaija Lenarda i Luke Dončića.

ŠTA URADI RADE? Grobari na Tviteru ne mogu da PREŽALE promašaj Zagorca i poraz u Istanbulu! (FOTO)

POSLE DRAMATIČNOG PORAZA I PROMAŠAJA ZAGORCA: Evo šta je Trinkijeri rekao!

SELIDBA IZ ARENE: Partizan Zadar i Darušafaku dočekuje u PAKLU Pionira

Klipersi su posle izjednačene prve četvrtine odigrali bolje u drugih 12 minuta i na poluvremenu stekli prednost od 11 poena. Maveriksi su se probudili u drugom poluvremenu i pre svega preko Luke Dončića uspeli da smanje zaostatak na četiri hpoena pred ulazak u poslednju deonicu. Sredinom poslednje četvrtine Dalasa je uspeo da povede, počelo je da se igra koš za koš da bi Klipersi 75 sekundi pre kraja poveli 108:100.Uspeo je Dalas da završnicu učini neizvesnom, ali je sedam sekundi pre kraja Dončić promašio dva bacanja, dok je Lenard bio sigurniji pa su Klipersi stigli do trijumfa.

Lenard je predvodio Kliperse sa 36 poena i 11 skokova, dok je 18 postigao Lendri Šamet. Luka Dončić je u Dalasu takođe postigao 36 poena, a nedostajala mu je jedna asistencija za tripl-dabl pošto je sakupio i 10 skokova. Tim Hardevej Junior postigao je 13 poena. Boban Marjanović je za 16 minuta u igri postigao 12 poena uz sedam uhvaćenih lopti.

Pogledajte kako izgleda glumica i TV voditeljka Sofija Rajović, bivša devojka Miloša Teodosića

BOLJI OD DŽALE I BUBE: Tomas i Pejdž zapevali na sprskom i napravili ŠOU u Istanbulu (VIDEO)

DRAMA U TRENTU: Posle ovog rezultata baš se ZAKUVALO u Partizanovoj grupi! (VIDEO)

NIKAD DIREKTNIJI: Jokić otkrio da li će igrati za Srbiju! PA, JA…

SVE JE SNIMIO: Specijalni POSMATRAČ iz NBA skenirao Zvezdinog košarkaša!