4°C
19.04.2024.
117.1484
109.6792

NA IVICI TRIPL-DABLA: Mačvan odigrao NEVEROVATNU utakmicu u pobedi Bajerna (FOTO)

03.12.2017. 19:44
Milan Mačvan
Milan Mačvan / Izvor: Profimedia
Izabranici Aleksandra Đorševića upisali 13. uzastopni trijumf.

Košarkaši Bajerna gaze u košarkaškom prvenstvu Nemačke, pošto je tim iz Minhena je danas zabeležio 13. uzastopnu pobedu u svim takmičenjima, a osmu u Bundesligi. Nova žrtva je bila Jena koja je u gostima savladana 85:75.

ABA LIGA: Zmajčeki jači od Pantera (FOTO)

PREKINUT MEČ TRABZONA I FENERA: Tuča na parketu, Veseli u glavnoj ulozi (VIDEO)

Ekipa Aleksandra Đorđevića igra u neverovatnoj formi i sa skorom od 11 pobeda i samo jednog poraza, pa drži prvo mesto na tabeli. Domaćin je imao malu prednost u većem delu prvog poluvremena, ali je Bajern preokrenuo u nastavku i uspeo da nastavi seriju pobedu.

Sjajnu partiju je pružio i kapiten srpske reprezentacije Milan Mačvan, pošto je krilni centar bio na ivici tripl-dabl učinka. Za 29 minuta na parketu je upisao devet poena, 10 skokova i osam asistencija! Dobar je bio i Stefan Jović – za nešto manje od 25 minuta zabeležio je osam poena i osam asistencija.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.