11°C
16.04.2024.
117.142
110.3448

NBA: Jokić DOMINIRAO košgeterski protiv Lejkersa! Bogdanovo poluvreme iz snova (VIDEO)

04.05.2021. 07:30
Nikola Jokić
Nikola Jokić / Izvor: Reuters
Dobra izdanja srpskih igrača.

Srpski košarkaš Nikola Jokić odigrao je još jednu sjajnu utakmici, ali to nije bilo dovoljno da Denver izbegne poraz od Lejkersa sa 93:89. Jokić je bio najefikasniji igrač meča  sa 32 postignuta poena uz 9 skokova i 5 asistencija.

POSLE ZVEZDINE POBEDE: U Morači triler tri četvrtine, na kraju + 9 (FOTO)

ZVANIČNO - ODMAH NA STARTU PLEJ-OFA: Amerikanac produžio ugovor na još godinu dana

UPLAŠIO SE JOKIĆA? Lebron Džejms odlučio da ne igra protiv Denvera (FOTO)

U timu Denvera dobri su bio je Majkl Porter sa 19 postignutih poena, a treći Džaval Makgi je udacio 10 koševa.

Pobednički tim je predvodio Antoni Dejvis sa 25 postignutuh poena uz 7 skokova i jednu asistenciju.

Srpski reprezentativac Bogdan Bogdanović odigrao je još jednu odličnu partiju u pobedi Atlante nad Portlndom sa 123:114. On je u prvom poluvremenu postigao čak sedam trojki, a meč završio sa 25 postignutih poena uz tri asistencije, tri skoka i dve ukradene lopte.

Za samo 17 minuta prvog poluvremena ubacio je čak 23 poena. Šutirao je sedam od devet za tri i stigao do ličnog rekorda NBA karijere po broju ubačenih trojki u prve dve četvrtine.