NBA: Košmar Sakramenta, Bogdanović se ispromašivao kao nikad, Minesota slavila posle dva produžetka

27.12.2019. 07:51
Bogdan Bogdanović
Bogdan Bogdanović / Izvor: Foto: Tanjug/AP
Uzbuđenja u Kaliforniji.

Drama u Sakramentu, dva produžetka i poraz Kingsa od Minesote rezultatom 105:104.

KAO BARKLI! NBA Raduljica očarao Kineze, prešao je igricu! (VIDEO)

SVE JE SPREMNO ZA DERBI KOLA: Budućnost u velikom problemu pred okršaj sa Zvezdom!

JOKIĆ I DRUŠTVO IMALI SU ŠTA DA VIDE: Na terenu poraz, a na tribinama je besnela NEVIĐENA tuča (VIDEO)

Bio je Sakramento blizu trijumfa u regularnom delu meča, ali domaćin nije iskoristio poslednji napad i šut uz uzvuk sirene. Minesota je zatim prokockala pet poena viška u prvom produžetku (95:90), ali u drugoj nadoknadi je “na mišiće” očuvala šest poena prenosti i na kraju slavila. Badi Hild je imao šut za tri koji je vredeo trijumfa, ali je promašio, iako je mogao da asistira Bogdanu Bogdanoviću koji je čekao loptu za šut. Ali, nije je dobio.

Bogdanović je meč završio sa 19 poena, sedam skokova i čak tri rampe za 43 minuta na parketu, uz vrlo loše procente – 8/28 iz igre, 3/16 za tri poena. Promašio je i oba slobodna bacanja i to u drugom produžetku kada se meč lomio, pa je usledio i pokoji zvižduk sa tribina.

Sa druge strane, Nemanja Bjelica je za 16 minuta ubacio sedam poena uz četiri uhvaćene lopte. Najefikasniji kod Kingsa je bio Rišon Holms sa 20 poena plus 18 skokova.

Minesotu je do trijumfa predvodio Džordži Deng sa 21 poenom i 15 skokova, Robert Kovington je ubacio 19, a Endrju Vigins 18 poena.

Sakramento je trenutno na skoru 12-19, dok Minesota ima pobedu manje i identičan broj poraza.

Pogledajte kako izgleda Helen Steling Holt, devojka Rajana Gigsa.

SRPSKA GOL MAŠINA: Mitrović cepa mreže i ne prašta! Nastavio je seriju... (VIDEO)

MOĆNI LIVERPUL: Redsi RAZBILI Lisice! Titula je sve bliža Enfildu (FOTO)

VAZURA POTVRDIO: Partizan uskoro dobija POJAČANJA! Evo ko potpisuje za crno-bele (VIDEO)