9°C
25.04.2024.
117.1643
109.4482

NBA: Loše veče Srba, poraz za porazom, Jokićev dabl-dabl nedovoljan Denveru (VIDEO)

09.12.2018. 09:05
Nikola Jokić
Nikola Jokić / Izvor: Reuters
Prethodne noći odigrano devet mečeva.

Prethodna noć nije bila uspešna za srpske košarkaše u najjačoj ligi sveta potš osu njihovi timovi zabeležili poraze. Najneprijatnije iznenađenje svojim navijačima priredio je Denver pošto je poražen od jednog od najlošijih timova u ligi, Atlanta Houksa. Grumenja su odigrala slab meč, a među retkim raspoloženima bio je Nikola Jokić koji je ostvario dabl-dabl učinak sa 24 poena i 11 skokova, a pratio ga je Bizli sa 19. Najbolji u Atlatni je bio Kolins sa 30 poena i 12 skokova, a Bembri je dodao 18.

SA DZORDANOM SU HARALI PLANETOM: Čikago doživeo NAJTEŽI poraz u istoriji! Bulsi na - 56 (VIDEO)

NAPRAVIO ŠOU: Jokić "PRODAO" klincima NEVEROVATNU priču (VIDEO)

Sakramento Kingsi poraženi su od Indijana Pejsersa, iako su bili ravnopravi sa domaćinom tri četvrtine. U poslednjoj deonici u korist Indijane presudila je serija 16-2 kojom je domaćin stigao do trijumfa. Jang sa 20 i Bojan Bogdanović sa 18 poena bili su najbolji u redovima tima iz Indijanapolisa. Kod Kraljeva su najefikasniji bili Hild sas 20 i Foks sa 18 poena. Bogdan Bogdanović je postigao 11 uz tri skoka i šest asistencija, dok je Nemanja Bjelica postigao šest poena uz 12 skokova.

Poslednja četvrtina presudila je i Los Anđeles Klipersima u meču protiv Majami Hita. U Gradu Anđela gosti su do trijufma stigli sjajnom poslednjom četvrtinom koju su dobili 30:8. Vrelinu je predvodio Vejd sa 25 i Vinslo sa 21 poenom, dok su Heris sa 20 i Vilijams sa 18 poena predvodili Kliperse. Boban Marjanović je za 13 minuta u igri postigao osam poena i četiri skoka, dok Miloš Teodosić nije ulazio u igru.