NBA: Sudar revolveraša kakav se ne pamti, Jokić 27 – Stef Kari 53!

13.04.2021. 07:29
Nikola Jokić
Nikola Jokić / Izvor: Foto: Tanjug/AP
Novi poraz tima srpskog centra.

Denver je doživeo drugi poraz u nešto više od 24 časa. Tim Nikole Jokića ovoga puta je poražen u gostima od Golden Stejta rezultatom 116:107.

SJAJNA VEST ZA SRBE: Rusi IZBACILI Špance iz elitnog takmičenja

TEŠKE KRITIKE ZA JOKIĆA: Trener Denvera izneo šta mu smeta kod Srbina! Ubedljivo su poraženi i besan je

LEPA I ZGODNA - MISLILI DA ĆE JE LAKO IMATI U KREVETU: Milica Dabović progovorila o nepristojnim ponudama predsednika, direktora, trenera...

Nagetsi su pali zbog toga što su očajno odigrali treću četvrtinu koju su izgubili rezultatom 43:22.

Jokić je bio najbolji u timu iz Kolorada sa 27 poena, 12 skokokva i osam asistencija, ali je sa druge strane bio nezadrživi Stefon Kari.

Plej Voriorsa je za nepunih 36 minuta ubacio 53 poena, pogodivši 10 trojki iz 18 pokušaja, 15 od 16 slobodnih bacanja i četiri od šest šuteva za dva poena. Uz to je imao šest skokova i četiri asistencije, pa Denveru nije bilo spasa. U sastavu “ratnika” je bio i srpski košarkaš i Alen Smailagić, ali nije dobio priliku.

Stefon Kari
Stefon Kari / Izvor: Foto: Tanjug/AP

Jokić je na terenu proveo 37 minuta, pogodio je 10 od 21 šuteva iz igre (1/5 za tri poena, 6/8 slobodna bacanja), dok je Majkl Porter Junior ubacio 24 poena plus devet skokova.