NIKO NIKAD KAO ON: Klej Tompson postavio NEVEROVATAN rekord! Sipao je sa svih strana (VIDEO)

22.01.2019. 09:05
Klej Tompson
Klej Tompson / Izvor: Reuters
Neviđeno do sada.

Golden Stejt Voriorsi su savladali Los Anđeles Lejkerse na gostovanju 130:111, uz neverovatnu partiju Kleja Tompsona.

NBA: Bogdan BRILJIRAO u Bruklinu, Bjelici samo PET minuta (VIDEO)

NBA: Sjajni Dončić došao do još jednog velikog ostvarenja (VIDEO)

Tompson je postavio novi NBA rekord po broju pogođenih trojki bez promašaja od starta utakmice. U jednom momentu Klej je imao šut za tri 10/10.

Lejkersi su se bez povređenog Lebrona Džejmsa dobro i držali u prvom poluvremenu kada su gubili sa 10 razlike. Ipak u trećem periodu Voriorsi su samleli ekipu iz Los Anđelesa, a Klej Tompson je samo u trećoj četvrtini ubacio sedam od svojih deset trojki. Posle tog perioda je Golden Stejt vodio +30, i "Jezerašima" više nije bilo spasa.

Klej Tompson je ubacio 44 poena u ovom meču, Kevin Durent 20, dok je kod Lejkersa najbolji bio Ivica Zubac sa 18 poena za 21 minut.