HARDEN OČIMA NE VERUJE: Jokić uzeo loptu na centru, a onda je šokirao sve u dvorani (VIDEO)

29.12.2020. 10:05
Nikola Jokić
Nikola Jokić / Izvor: Fotot: Youtube printscreen
Majstorije Srbina.

Košarkaši Hjustona na čelu sa Džejmsom Hardenom dobro će zapamtiti Nikolu Jokića. Centar Denvera je bio nezaustvljiv i najzaslužniji za pobedu svog tima rezultatom 124:111.

JOKIĆ KAO ČEMBERLEN: Srbin ponovo stigao do TRIPL-DABLA, postavio i rekord KARIJERE (VIDEO)

POSLE ISTORIJSKE PARTIJE: Jokić dao izjavu od dve rečenice, ali kave (VIDEO)

RASPUCAO SE BOGDAN: Krenulo i Bogdanoviću, sa pet trojki srušio Pistonse

Srpski as je u prvom poluvremenu surovo zatrpao koš gostiju, a svako dodavanje i propust Rokitsa je kažnjavao asistencijama. Jedno od uspšenih timskih dodavanja je režirao na centru, kada je neprijatno iznenadio kompletnu odbranu tima iz Teksasa (pogledajte na 2:30 minuta video klipa).

Jokić je meč završio sa 19 poena, 12 skokova i rekordnih 18 asidtencija u karijeri. Bio je ti Nikolin 43. tripl-dabl u karijeri.