8°C
24.04.2024.
117.1643
109.4482

ODMAH SU BILI STARTERI: Evo kakav su debi imali Enis i Bjelica u Saragosi (FOTO)

22.04.2018. 15:24
Dilan Enis
Dilan Enis / Izvor: Profimedia
Trener im ukazao poverenje.

Milko Bjelica i Dilan Enis nisu pomogli Saragosi da prekine seriju poraza i pobegne sa začelja tabele ACB lige. Klub za koji su debitovali sada već bivši igrači Crvene zvezde poražen je na gostovanju u Mursiji sa 84:73 što mu je peti neuspeh u nizu.

KADETI ZVEZDE I PARTIZANA IGRALI SU ZA PEHAR: Evo ko je postao ŠAMPION Srbije! (FOTO)

Posle izjednačenog prvog poluvremena odluka je pala u trećoj deonici koju je Mursija dobila sa 28:18 i stečenu dvocifrenu prednost sačuvala do samog kraja susreta. U pobedničkoj ekipi blistije Ovije Soko sa 17 poena i devet skokova

ČOVIĆ OTKRIO ŠOKANTNE DETALJE: Neko, ne baš GOLORUK, je ulazio u svlačionicu (FOTO)

Daleko najzapaženiji igrač utakmice bio je bio je lider Saragose Geri Nil sa 21 postignutim poenom.  Milko Bjelica je bio starter, igrao 32. minuta i postigao 14 poena, Dilan Enis je takođe počeo utakmicu, na parketu proveo 30 minuta i ubacio osam poena. Nikako mi nije išao šut za tri poena, jer je iz svih pet pokušaja bio neprecizan

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.