PAO NA KOLENA ZBOG ZVEZDE: Delije pričaju samo o nestvarnoj reakciji Đokovića tokom meča sa Barselonom (VIDEO)

15.12.2021. 09:55
Novak Đoković
Novak Đoković / Izvor: Foto: Facebook Printscreen/Crvena zvezda Fans
Odan crveno-belim bojama.

Barselona je slavila u Beogradu protiv KK Crvena zvezda rezultatom 76:69 u 15. kolu Evrolige, a moglo je sve da bude drugačije da je Ostin Holins pogodio trojku za izjednačenje.

NOLE U TRANSU: Đoković ODGOVORIO na pitanje da li će igrati na Australijan openu

NIKAD NIŠTA SLIČNO NIJE DOŽIVEO: Videli smo šta Novak radi tokom prenosa Zvezde, ali zato ON - njega je ovo zateklo

ŠARASOV ŠOU NA KONFERENCIJI: Rekao da će kazniti igrače zbog slikanja sa Novakom, pa tražio da ga pitaju na srpskom

Američki bek je imao otvoren šut pri rezultatu 71:68 za goste na minut i po do kraja, ali nije uspeo da poentira za izjednačenje.

Holinsov promašaj izazvao je veliko razočaranje u dvorani “Aleksandar Nikolić”, a navijačko osećanje u tom trenutku najbolje opisuje reakcija najboljeg tenisera sveta Novaka Đokovića, koji je sjajnu utakmicu pratio iz prvog reda pokraj terena. Nije definitivno da je snimak u nastavku vesti nastao upravo posle promašaja Amerikanca, ali simbolično pokazuje koliko je navijačima Zvezde teško pao.

Za ljubitelje statistike, Holins je imao još jedno loše napadačko veče. Postigao je dva poena za 21 minut proveden na parketu, a promašio je sva tri šuta za tri poena. Imao je indeks korisnosti minus jedan.

Najnovije vesti o KK Crvena zvezda možete čitati OVDE.