PRVA PRIPREMNA UTAKMICA: Partizan posle produžetka poražen od Oldenburga

29.08.2018. 21:33
Nenad Čanak
Nenad Čanak / Izvor: MN Press
Igrano bez prisustva publike.

U prvoj proveri pred sezonu 2018/19, košarkaši Partizana NIS su igrali protiv nemačkog Oldenburga koji je došao do pobede košem posle "odbojke" u poslednjoj sekundi produžetka. U trening centru crno-belih, gostujući tim je nakon teške utakmice i produžetka odneo pobedu rezultatom 93:95.

VELIKE PROMENE U TIMU: Mirković izabrao 11 startera za napad na Bešiktaš (MOGUĆI SASTAV)

SEVNUO JE BRUSHALTER! Poznata teniserka izvela STRIPTIZ pred celim stadionom! Odluka SUDIJE bila je NEUMOLJIVA! (VIDEO)

Aleksandar Vučić
Aleksandar Vučić / Izvor: Profimedia/ilustracija

NIKO GA NIJE OBAVESTIO: Vezistu Partizana IZNENADILA mogućnost da NAPUSTI Humsku! (FOTO)

U prvoj četvrtini, košarkaši Partizana su brzo stekli dvocifrenu prednost, koju su gosti do odlaska na petnaestominutnu pauzu smanjili na tri poena. U drugom poluvremenu, viđeno je nekoliko preokreta, da bi se u poslednjih 60 sekundi regularnog dela susreta ušlo pri rezultatu 80:80. Poveo je Oldenburg, crno-beli su brzo izjednačili preko Pejdža, nakon čega je odigrana i dobra odbrana posle koje je Zagorac pokušao da za 6 sekundi prođe od koša do koša i donese pobedu. Ipak, otišlo se u produžetak u kojem je takođe višena velika borba koja je okončana nakon pogotka gostiju posle "odbojke" uz zvuk sirene. U timu Partizana, na večerašnjoj utakmici je igrao i Čens Komanč koji se nalazi na probi, dok u timu nije bilo kapitena, Novice Veličkovića. Lendejl i Pejdž su postigli po 25 poena i tako najavili da će biti velika pojačanja za ekipu u narednoj sezoni.

NA RASKRSNICI KARIJERE: Bivši reprezentativac bira, Španija ili Grčka (FOTO)