5°C
20.04.2024.
117.1474
110.1009

PEŠIĆ IZGUBIO ŽIVCE: Kari nije mogao da se suzdrži, ISTERAO svog igrača sa utakmice (VIDEO)

12.05.2019. 22:23
Svetislav Pešić
Svetislav Pešić / Izvor: MN Press
Nema šale sa trofejnim stručnjakom.

Košarkaši Barselone slavili su na gostovanju Andori u neizvesnoj završnici rezultatom 82:79 u okviru 32. kola ACB lige. Međutim, malo ko će pričati o pobedi kojom su se Katalonci vratili na pobednički kolosek, već će u fokusu biti situacija s kraja prve četvrtine.

ON SE SAMO ŠALI: Pogledajte ČAROLIJE Jokića tokom prve deonice! A onda je ZALUDEO Kantera(VIDEO+FOTO)

TRINKIJERI: Mučili smo se više nego što je trebalo

POJAVIO SE SNIMAK: Porzingis sav KRVAV i POCEPAN na ulici tražio rivala za TUČU (VIDEO)

Barselona se ne nalazi u dobroj formi trenutno i posle eliminacije u četvrtfinalu Evrolige španski gigant je izgubio i prvo mesto na tabeli u nacionalnom šampionatu. Sve je kulminiralo na meču sa Andorom, kada je na videlo izašla loša atmosfera u ekipi.

U poslednjem minutu prve deonice domaća Andora je već imala dvocifrenu prednost, a trener gostiju Svetislav Pešić je imao raspravu sa svojim centrom Kevinom Serafanom. Tu situaciju je rešio tako što je Francuza poslao u svlačionicu i nije ga vratio na klupu do kraja utakmice.

Ta šok terapija se na kraju ispostavila kao dobra, jer su Katalonci od tog trenutka zaigrali bolje i uspeli su da preokrenu rezultat.

Pogledajte kako izgleda italijanska odbojkašica Sara Bonifacio.