POBEDA KOJA NAJVIŠE ODGOVARA PARTIZANU: Petrušev u POSLEDNJOJ SEKUDNI srušio Borac!

28.02.2021. 14:15
Filip Petrušev
Filip Petrušev / Izvor: MN Press
Novi triler Mege.

Košarkaši Mege ponovo su nakon triler završnice upisali pobedu. Ovoga puta savladali su ekipu Borca iz Čačka rezultatom 86:84. Junak meča je Filip Petrušev koji je u poslednjoj sekundi pogodio za pobedu.

HAPPY HOUR JE STIGAO - POZOVI MERIDIAN AGENTA I OSVOJI BONUS

SADA I OVO: Još loših vesti za Partizan pred meč u Evrokupu

BRIGE U PARTIZANU PRED VAŽAN MEČ EVROKUPA: Zagorcu protivnički igrač PAO NA GLAVU (VIDEO)

Od samog početka Mega je imala prednost u odnosu na Čačane koje nije služio šut, dobro je beogradski tim igrao odbranu, pa je posle deset minuta igre bilo 28:13.

Apsolutno identičan učinak imaju na Velodromu, a Lion je sada u mnogo boljoj formi, pa se dvojka plaća derbiju kola u Francuskoj (21.00) plaća sa 1,76. Pogledajte sve Mozzart kvote za meč Olimpik Marselj – Olimpik Lion.

Ipak ekipa Mege je ispustila veliku prednost. Posle trojke Momirova imali su +16 u trećoj deonici, a onda je krenula serija Borca.

Miletić je rešetao, Čarapić je vezao dve trojke, očas posla se prednost domaćina otopila.

Početkom poslednje deonice je Borac prešao u prednost nakon nove trojke sjajnog Čarapića koji je bio izuzetno raspoložen za šut za tri poena, ali je na drugoj strani Simonović sa dve trojke vratio prednost Megi.

U poslednjem minutu je Mega imala +2, ali je Borac sa linije za slobodna bacanja izjednačio rezultat. Poslednji napad je imala Mega, Smit je vodio loptu i poslao sjajnu asistenciju Petruševu koji pogađa za pobedu.

U ovom duelu istaklli su se Simonović sa 28 poena, Petrušev sa 6, Momirov i Smit su imali po 11.

Na drugoj strani Miletić 24, Čarapić 17.

Ova pobeda pretoplasirane Mege najviše odgovara beogradskom Partizanu koji je sinoć poražen od strane ekipe Zadra. Nakon poraza Borca male su šanse da nakon Primorske iz ABA lige 1 ispadnu i crno-beli koji trenutno zauzimaju sedmu poziciju na tabeli.

Pogledajte kako izgleda Beatris, sestra bliznakinja kanadske teniserke Eženi Bušar