7°C
19.04.2024.
117.1484
109.6792

POSLE PORAZA OD ZVEZDE: Vanja veruje u POBEDU u revanšu, a evo šta je rekao o SUKOBU sa Delijama (FOTO)

23.03.2019. 22:59
Vanja Marinković
Vanja Marinković / Izvor: MN Press
Talentovani košarkaš bez dlake na jeziku.

Košarkaši Partizana doživeli su poraz od Crvene zvezde u prvom meču polufinala plej-ofa ABA lige, a najbolji u redovima crno-belih bio je Vanja Marinković koji je ubacio 20 poena. Bek Parnog valjka je na utakmici imao konflikt sa navijačima protivničkog tima, koji su ga gađali upaljačima, a on je gestikulirao ka njima.

PLEJ-OF ABA LIGE: LUDNICA u Pioniru trajala 145 minuta, Zvezda posle TRILERA povela 1:0! (VIDEO+FOTO)

GROBARI ZAPALILI TVITER: Pominju POKLONE, ko je BRLJAVIO i šalju PORUKU kapitenu (FOTO)

INCIDENT U PIONIRU: Delije gađale Marinkovića, on im nije ostao dužan (FOTO)

Marinković je odigrao sjajan meč, ali to nije bilo dovoljno za pobedu nad večitim rivalom. Talentovani košarkaš je istakao da ostaje žal što crno-beli nisu uspeli da održe vođstvo koje su imali u trećoj četvrtini, ali veruje da će Partizan izboriti majstoricu.

- U drugom meču će odlučiti odbrana jedan na jedan. Ako to sredimo siguran sam da ćemo izjednačiti rezultat u seriji - rekao je Vanja.

Šuter crno-belih je imao problema sa Delijama koje su ga gađale upaljačima.

- Bila je puna hala, a ja volim da igram za velike stvari. Njihovo je da navijaju, ja sam reagovao kako sam reagovao, moja stvar - poručio je Marinković.

I PARTIZAN IMA PODRŠKU: Grobari stigli u Pionir (FOTO)

OVO ĆE ZANIMATI DELIJE: Zvezda bez jednog od najboljih u drugoj utakmici (FOTO)

DELIJE U TRANSU NA TVITERU: Beron dobio OPASAN nadimak, a javio se i Nemanja Nedović (FOTO)

Pogledajte kako izgleda srpska odbojkašica Jovana Brakočević.