RADONJIĆ NIJE NERVOZAN: Malo o Mornaru, a OTKRIO I ko NEĆE igrati protiv Efesa i Partizana (FOTO)

30.01.2017. 21:20
Dejan Radonjić
Dejan Radonjić / Izvor: MN Press
Zvezda protiv Barana došla do 20. uzastopne pobede u ABA ligi.

Crvena zvezda je ostvarila i 20. uzastopnu pobedu u ABA ligi i izjednačila sopstveni rekord od pretprošle sezone pošto je savladala Mornar sa 82:71. Ipak, crveno-beli morali su ozbiljno da se pomuče da dođu do pobede protiv motivisanih gostiju, dodatno oslabljeni neigranjem Stefana Jovića i Nemanje Dangubića, dok je Ognjen Kuzmić ceo meč presedeo na klupi.

ABA LIGA: Zvezda se NAMUČILA za trijumf protiv Barana (FOTO)

Trener Zvezde Dejan Radonjić mirno je komentarisao utakmicu iz koje je njegov tim mogao da izađe sa prvim porazom u ABA ligi, pošto su gosti u jednom trenutku imali i 15 poena prednosti.

ALA JE OVO PUKLO: Dobrić ZASTRAŠUJUĆIM potezom podigao temperaturu protiv Mornara (VIDEO)

- Loše smo otvorili meč, bili su bolji, a mi smo za prvih deset minuta imali čak osam izgubljenih lopti, a u ostalom delu meča samo četiri. Do kraja treće četvrtine smo uspeli da smanjimo a u četvrtoj i preokrenemo rezultat, idemo dalje. Verujem da će biti još ovakvih utakmica, ali ipak se nadam da ih neće biti mnogo. Čak i da smo izgubili ne bi nas to previše uzdrmalo, više je za brigu onaj početak utakmice koji sam pomenuo. Biće loših dana i boljih protivnika, to treba da se posmatra na jedan realan način. Kako nas pobede ne ponesu, tako nas neće ni porazi remetiti - jasan je Radonjić.

FRKA U MAKABIJU: Soni Vims DOBIO otkaz (FOTO)