REKORDERI NA KOLENIMA: Zaustavljen STRAŠAN niz Saše Obradovića!

03.02.2018. 16:46
Saša Obradović
Saša Obradović / Izvor: MN Press
Podvig.

Svemu dođe kraj, pa i nepobedivosti košarkaša Lokomotive iz Kubana. Izabranici Saše Obradovića do gostovanja u Saratovu imali su 26 uzastopnih pobeda u svim takmičenjima! A onda, položili oružje pred igračima Avtodora (93:90), i to na kakav način!

EVROLIGA: Rubit MVP 21. kola, Janković najbolji bloker

ČANAK: Nadamo se plej-ofu sve dok postoji šansa

SVE JE JASNO: Zna se kad će Bobi debitovati za Kliperse

Samo devet sekundi pre kraja meča, domaći su izveli aut, lopta je došla Maksimu Šeleketu, koji nije bio ni planiran za ovaj meč, ali se prinudno našao na terenu, i trojkom sa zvukom sirene izrastao u heroja kluba u gradu na Volgi.

Tako je Avtodor uspeo da uradi, ono što pre njih nije pošlo za mnogo slavnijim košarkaškim ekipama poput: CSKA, Himkija, Zenita, Bilbaoa, nemačke Albe, Nižnjija iz Novgoroda, Partizana, podgoričke Budućnosti, Cedevite...

Obradovićeva četa je izgubila praktično dobijen meč. Vodila je Lokomotiva na poluvremenu sa, činilo se nedostižnih 13 poena (56:43), na početku drugog poluvremena vođstvo je otišlo na neverovatnih 17 razlike (60:43).

Upornost domaćinu isplatila se u finišu trećeg perioda, u poslednjih 10 minuta Saratov je ušao na samo četiri poena zaostatka (73:69), da bi grogiranog rivala dotukao u poslednjoj deonici na spektakularan način.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.