REŠENO JE: Drama odlučila POBEDNIKA DERBIJA!

SrbijaDanas
grb
grb / Izvor: SD/ilustracija
Tesna završnica.

U 18. kolu juniorske lige Srbije, odigran je večiti derbi u maloj dvorani Štark arene u kome su juniori Partizana ostvarili tesnu pobedu nad Crvenom zvezdom rezultatom 74:70!

EVROLIGA: Mirotićeva magija, Šved MVP! (VIDEO)

JAKA BLAŽIČ IGRA PROTIV ZVEZDE: Evo šta je rekao o navijačima pred derbi

Iz Krke prete Partizanu

U prvoj četvrtini slavili su crno-beli sa 23:17, dok su u drugoj oba tima pružila ravnopravan otpor i to sa 18 postignutih poena za oba tima. U trećoj četvrtini nastavilo po sistemu koš za koš, vrlo napeta završnica treće četvrtine gde je Partizan ipak uspeo da dođe do rezultatske prednosti od 60:53 u samoj završnici treće četvrtine.

Crveno beli su na startu poslednje četvrtine odličnom igrom i serijom pogodaka i uspešno izvedenih slobodnih bacanja došli do vodstva, i kao što i priliči svakom večitom derbiju, utakmica je ušla u napetu završnicu i borbu za svaku loptu. Ali je ipak pobedu odnela ekipa crno-belih.

Ovom pobedom Partizan je došao na prvo mesto na tabeli sa do sada osvojenih 33 boda, dok je večiti rival Crvena zvezda nakon ovog poraza pala na drugo mesto, trenutno imaju 32 osvojena boda.

Ovakvo stanje na tabeli nam nagoveštava da ćemo imati napetu završnicu prvenstva i žestoku borbu za titulu prvaka.

Mladi košarkaši prikazali su izuzetno poznavanje košarke i ozbljno nam pokazili na koga se sve možemo osloniti, kada je ovaj sport u pitanju, od generacija koje dolaze.

Pogledajte kako izgleda Agustina Gandolfo, devojka Lautara Martineza

SRUŠIO INSTAGRAM: Evo šta je Monfis poručio Đokoviću posle bolnog poraza u Dubaiju

NIŠTA OD SUTRAŠNJEG DERBIJA: Sudar večitih rivala se ODLAŽE!

NEOBIČAN TERMIN: Evo kada će Đoković igrati finale protiv Cicipasa