scattered clouds
24.04.2024.
117.1661
109.9635

VELIKA ŠTETA, IMALI SMO DOBRU PRILIKU: Obradoviću zna uzroke loše završnice u Tel Avivu (VIDEO)

04.12.2020. 00:54
Saša Obradović
Saša Obradović / Izvor: Profimedia
Strateg kluba sa Malog Kalemegdana nije bio zadovoljan igrom u poslednjih nekoliko minuta.

Košarkaši Crvene zvezde poraženi su na gostovanju u Tel Avivu od Makabija rezultatom 81:76 (izveštaj možete pročitati OVDE) u 12. kolu Evrolige, iako su u nekim trenucima u četvrtoj četvrtini imali vođstvo, a posle meča za medije je govorio trener srpskog predstavnika Saša Obradović.

KALINIĆ I NEDOVIĆ U SEBI PROBUDILI ZVERI: Nikolu su baš NALJUTILI potezom, pa ih je KAZNIO! A Nemanja - to je pesma od košarke (VIDEO)

REZOVI PO POVRATKU U BEOGRAD: Navijači BESNI na Amerikanca

POTPISAO OLIVER STEVIĆ: Debituje protiv Barselone

- Čestitao bih Makabiju jer je zaslužio da trijumfuje na ovom meču. Imali smo šansu, ali nam je na kraju nedostajalo koncentracije. U odbrani smo pravili greške – prepustili smo im neke skokove, ali i otvorene šuteve - izjavio je Saša Obradović po završetku susreta.

- U napadu nismo nalazili dobra rešenja kada smo ih naterali da oklevaju i kada je o pobedniku odlučivao jedan poen. Velika je šteta jer smo imali svoju priliku, ali u ključnim trenucima nismo bili fokusirani - rekao je trener crveno-belih, koji u Evroligi sada imaju skor od četiri pobede i osam poraza.

Naredni meč Zvezda igra u ABA ligi na domaćem terenu u nedelju protiv Budućnosti, dok će u Evroligi 10. decembra dočekati Olimpijakos.