SUDAR TITANA: Brutalni rekord Jokića nije pomogao, Dončić i Porzingis presudili Denveru (VIDEO)

16.11.2021. 07:31
Nikola Jokić, Luka Dončić
Nikola Jokić, Luka Dončić / Izvor: Foto: Tanjug/AP
Zanimljiv meč u Dalasu.

Dalas je zaustavio pobedonosnu seriju Denvera od pet utakmica i slavio na svom terenu rezultatom 111:101.

ČOVIĆ O PROZIVANJU OBRADOVIĆA: To vuče od meča Zvezda - Fenerbahče

NIJE MOGAO DA GLEDA FUDBAL: Oglasio se Jokić, imao je MOĆNU poruku za Piksijeve Orlove!

DENVEROVA PETA U NIZU: Jokićevo MVP izdanje - za 28 minuta 28 poena (VIDEO)

Nagetsima nije pomogao ni Nikola Jokić koji je zabeležio rekord sezone od 35 poena. Srpski centar je pogodio 15 od 26 šuteva iz igre (2/6 za tri, 3/6 slobodna bacanja), a imao je 16 skokova i šest asistencija.

Denver je imao 13 poena prednosti početkom treće četvrtine, ali je domaćin uspeo da preokrene rezultat zahvaljujući najviše tandemu Evropljana. Luka Doničić je sakupio 23 poena, 11 asistencija i osam skokova, a Kristaps Porzingis 29 poena i 11 uhvaćenih lopti.

Srpski centar Boban Marjanović u redovima Maveriksa je proveo nepuna tri minuta na parketu i postigao dva poena.

Pogledajte kako izgleda Maria Luisa Jakobeli devojka francuskog fudbalera Kilijana Mbapea.