SUPERLIGA: Zvezda i dalje BEZ poraza, Zlatibor pao po drugi put (FOTO)

18.05.2019. 18:42
KK Crvena zvezda
KK Crvena zvezda / Izvor: Tanjug/ilustracija
Novi ubedljiv trijumf.

Košarkaši Crvene zvezde slavili su u okviru sedmog kola Superlige Srbije ekipu Zlatibora na svom terenu sa 83:57 (25:16, 19:19, 26:12, 13:10). Crveno-beli su i dalje neporaženi u tekućem delu prvenstvu i gotovo izvesno će sa pozicije broj jedan krenuti u plej-of domaćeg šampionata. Utakmica je inače odigrana u dvorani u Železniku.

FAJNAL-FOR EVROLIGE: Odigrana utakmica VIP ličnosti! Srbi DOMINIRALI

BOKAN ĆE ODLEPITI: Brutalni TRANSPARENT dočekao košarkaše Budućnosti! Ovo će ih ZABOLETI (FOTO)

LJUBITELJI KOŠARKE OBRATITE PAŽNJU: Nemanja Nedović se oglasio na Tviteru i poručio OVO

Gosti su se dobro držali do sredini druge donice pošto su Zvezdi zadavali dosta problema agresivnom igrom. Rezultat na poluvremenu glasio je 44:35.

U drugom poluvremenu stvari su došle na svoje mesto i Zvezda je iz minuta u minut podizala razliku. Rezultatom 70:47 ušlo se u poslednju deonicu.

Viđena je potpuna dominacija crveno-belih u poslednjoj deonici gde je domaći tim ostvario novi ubedljiv trijumf.

U nastavku pogledajte kako izgleda njegova devojka Mina Milutinović.