TOMIĆ DEBITOVAO STOTKOM: Zvezda u prvoj proveri DEKLASIRALA protivnika! (FOTO)

29.08.2018. 20:55
KK Crvena zvezda
KK Crvena zvezda / Izvor: Srbija Danas
Ubedljivo.

Košarkaši Crvene zvezde ubedljivo su počeli pripreme za novu sezonu i u prvoj proveri deklasirali nemačku ekipu Krajlshajm Merlins rezultatom 100:54 (po četvrtinama 24:15, 27:12, 19:13, 30:14).

VELIKE PROMENE U TIMU: Mirković izabrao 11 startera za napad na Bešiktaš (MOGUĆI SASTAV)

PRED POČETAK MEČA: Navijači Zvezde imali PORUKU za UEFA! (VIDEO)

Milan Tomić
Milan Tomić / Izvor: Srbija Danas

NA RASKRSNICI KARIJERE: Bivši reprezentativac bira, Španija ili Grčka (FOTO)

Tomić je ukazao priliku 12 raspoloživih snaga, a najviše je u igri proveo Beron (21 minut), dok su se svi igrači osim kapitena Branka Lazića upisali u strelce.

Najefikasniji je bio Džo Reglend sa 13 poena i pet uhvaćenih lopti, po 11 su ubacili Stratos Perperoglu i Bili Beron koji je imao i pet dodavanja. Dvocifreni su bili i Muhamed Faje i Dušan Ristić, sa po 10 poena.

Nemački centar Maik Cirbes imao je devet poena i 10 skokova, Kešelj i Simanić po 8, Dobrić 7, dok je Majkl Odžo imao 6. Upisali su se još: Radanov (4) i Čović (3).

Sledeću proveru Zvezda ima 2. septembra, protivnik je Dinamik.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.