TOMIĆ: Da bismo pobedili PAO moramo da igramo 40 minuta

04.10.2019. 08:09
Milan Tomić
Milan Tomić / Izvor: MN Press
Neuspešan start crveno-belih u elitnom klupskom takmičenju.

Crvena zvezda je poražena od Panatinaikosa u prvom kolu Evrolige rezultatom 87:82, a trener crveno-belih Milan Tomić je posle utakmice otkrio razloge neuspeha svog tima.

EVROLIGA OVO NE PAMTI! Sudije POKRALE Zvezdu! Odžu pet faulova za osam minuta, ali to nije KRAJ! (VIDEO)

ZVEZDA OBJAVILA: Počinje prodaja karata za Totenhem i Bajern

Srbija preskočila Hrvatsku! Zvezda i Partizan blizu 15. mesta koje je mnogo važno za naš fudbal

- Da bismo pobedili Panatinaikos moramo da igramo svih 40 minuta. U Evroligi ako ne igraš tri minuta, izgubio si utakmicu. Moramo da radimo, da budemo spremniji za narednu utakmicu – jasan je bio Tomić.

CICIPAS BEZ DLAKE NA JEZIKU: Zašto ga je razočarao Nadal i kakav odnos ima sa Novakom (FOTO)

HIMKI SLAVIO: Debi Jovića za zaborav! Povreda i OČAJAN učinak

EVROLIGA: Bajern na krilima LUČIĆA slomio Italijane! Fener pao u Madridu

Najbolji igrač Zvezde u Atini je bio Džejms Gist, koji je stigao upravo iz Panatinaikosa u Beograd. Tomić je objasnio zašto je na neki način žrtvovavo Majkla Odža koji je za osam minuta na terenu dobio pet ličnih grešaka, dok je Gist bio na klupi sa tri penala.

- Svi znaju ko je Džejms Gist. Želeo sam da ga sačuvam, pa mi je manje važno bilo da u igri imam Odža za kasnije – zaključio je Tomić.

Crvenu zvezdu u drugom kolu čeka duel sa Fenerbahčeom u Beogradu (10. oktobar).

Pogledajte kako izgleda Amelija Vega, supruga NBA košarkaša Ala Horforda.