POSLE NOVOG TRIJUMFA: Trinkijeri PRIČAO o povredi Tomasa, a onda je pokazao zašto je VELIKI trener!

22.10.2019. 22:58
Andrea Trinkijeri
Andrea Trinkijeri / Izvor: MN Press
Pobeda Partizana.

Košarkaši Partizana savladali su na svom terenu ekipu Lokomotive Kuban u četvrtom kolu grupne faze Evrokupa. Trener crno-belih Andrea Trinkijeri istakao je posle novog trijumfa svog tima da je odbrana bila ključ današnje pobede. Takođe, italijanski stručnjak ni ne pomišlja o tome da je njegov tim rezervisao prvo mesto u grupi B.

Soccer portal – nova sportska platforma za iskusne igrače

JARAMAZ NIJE IMAO DILEMU: Hoću ponovo u Pioniru, bolje je nego u Areni!

LOKOMOTIVA ZAKOČENA U PIONIRU: Grobari u DELIRIJUMU, evo sada kako izgleda tabela Evrokupa

-  Čestitam mojim igračima na utakmici i pobedi. Igrali smo sa navijačima, imali smo lošu treću četvrtinu, ali njihov talenat je veliki. Uspeli su da se vrate u meč i igraju čvrsto. Mi smo pokušali da se vratimo u ritam u poslednjoj četvrtini. Na kraju smo uspeli da izvučemo maksimum i da se vratimo i pobedimo. Ne bih nikoga izdvojio. Tomas 12 dana nije trenirao i ne možeš sve na prevaru. Ova utakmica je bila zahtevna, ali je najbolji deo svoje igre on je ostavio za kraj. Pomogao je, kao i Mozli, kao i Rade Zagorac u odbrani. Ako moram nekoga da izdvojim moj personalni MVP je Markus Pejdž jer je odigrao jako mudro u završnici- rekao je Trinkijeri.

- Oni su ozbiljna ekipa, dobra pobeda i idemo dalje na putovanje. Možda si ti u drugoj fazi, ali idemo za Limož imamo dalje borbe, igramo odbranu. Skor kaže 4:0, sledeća utakmica će biti još teža, želim da preživimo ovaj deo sezone jer mnogo putujemo i ne treniramo toliko.

Timska odbrana je izbacila protivnika iz reketa i čini se da je to bio ključni detalj na ovom meču.

- Da to je odbrana koja je moj cilj, moderna košarka. Prvih 15 minuta smo bili top, posle prosečni, a onda na kraju jako dobri -rerkao je Trinkijeri.

GROBARI LUDUJU NA TVITERU: Ko je odigrao MOMAČKI, zašto se pominje Dule i ko je stvorio MAŠINU

PARTIZAN PREKLINJE GROBARE: Ovo protiv Mančestera NIKAKO ne smete da URADITE

NA OVO SE ČEKALO: Objavljeno ko dobija VIŠE novca od države, Crvena zvezda ili Partizan

VELIKO IZNENAĐENJE U HUMSKOJ: Legenda Junateda stiže u Beograd (FOTO)

GROM IZ VEDRA NEBA: Matić i PAPRENO plaćeni saigrač NAPUSTILI Mančester pred duel u Humskoj (FOTO)