fbpx
Skip to main content
Evroliga

U JEDNOM NAPADU - DVE RAMPE: Vidite kako je Baskonija ONEMOGUĆILA igrače Zvezde da poentiraju (VIDEO)

Meč 26. kola Evrolige.

Košarkaši Crvene zvezde igraju u Vitoriji utakmicu 26. kola Evrolige. Izabranici Dejana Radonjića nisu najbolje otvorili meč, što je španski šampion iskoristio i brzo stekao opipljiviju prednost (25:16), koja trenutno iznosi maksimalnih +14 (34:20).

SREĆNIK IZ KRAGUJEVCA: Evo kako je Darko za nekoliko minuta uspeo da osvoji POLA MILIONA!

POTPISAO: Bivši igrač Zvezde PRONAŠAO klub u POSLEDNJI čas!

NOVI ZELAND ODUSTAO: Srbija dobila novog rivala u borbi za Olimpijske igre

Koliko su čvrsti košarkaši Baskonije u odbrani, svedoči i jedna situacija prilikom napada Radonjićevog tima.

Naime, prilikom ulaza Alekse Uskokovića, Džekiri je sačekao Zvezdinog beka i izblokirao ga, da bi potom u istom naletu ekipe sa Malog Kalemegdana Jagodić-Kuridžu na isti način "bananom" zaustavio Polonara.

Ostaje da se vidi da li će srpski predstavnik u najelitnijem košarkaškom rangu, pronaći rešenje pod košem i iznenaditi najbolji tim ACB lige.