ZVEZDA OBJAVILA: Stiže POJAČANJE, i to za manje od 24 časa (VIDEO)

Porodiljama veća primanja: Mesečno minimalac zagarantovan (VIDEO)

KNEŽEVIĆ RASKRINKAO ĐUKANOVIĆA! Evo kako Milo malverzacijama izvlači pare za potrebe KK BUDUĆNOST!

VELIKI TALENAT: Posle Simanića još JEDAN Zvezdin BISER na NBA draftu (FOTO)

Boban Marjanović

ON VIŠE NI NE ZAKUCAVA: Bobi upropastio Bruklin, plej-of partija života (VIDEO)

Srpski centar sjajan.

Filadelfija je savladala Bruklin rezultatom 145:123 i izjednačila na 1-1 u prvoj rundi plej-ofa Istočne konferencije, a značajan udeo u trijumfu Seventisiksersa je imao Boban Marjanović.

VAŽNA VEST ZA VEČITE: Dve ekipe iz ABA u Evroligi? (FOTO)

DA LI JE SAD SVE JASNO: Miško Ražnatović rekao da li će Jokić igrati na Mundobasketu (FOTO)

BIĆE PAKLENO U PODGORICI: Najavljuje se HAOS pred gostovanje Zvezde! (FOTO)

Srpski centar je za 18 minuta provedenih na parketu imao odličan učinak od 16 poena i osam skokova, a većinu poena je postigao u prvoj četvrtini. Zanimljivo, Marjanović je često ostajao usamljen na šutu na liniji slobodnih bacanja, što je vešto koristio, pa nije ni morao da upotrebljava svoje najjače oružje - zakucavanja.

Bobijeva partija oduševila je bivše asove Filadelfije Dikembea Mutomba i Alena Ajversona, kao i publiku u "Vels-Fargo centru".

Domaćin je prelomio meč u trećoj četvrtini koju je dobio ubedljivo sa čak 51:23. Šest igrača Filadelfije je imalo dvocifreni košgeterski učinak, a najefikasniji je bio Džoel Embid sa 23 poena i 10 skokova.

U drugom meču dana Golden Stejt je na svom parketu prokockao plus 31 i poražen je od LA Kliprsa rezultatom 135:131. Lu Vilijams je bio heroj gostiju sa 36 poena i 11 asistencija, Ratnicima nije pomoglo ni 29 poena Stefa Karija.