ZVEZDA PORAŽENA OD CEDEVITE OLIMPIJE: OVO je presudilo!

23.02.2020. 17:32
KK Crvena zvezda
KK Crvena zvezda / Izvor: MN Press
Juniori beogradskog kluba.

Juniori Crvene zvezde zauzeli su šesto mesto na kvalifikacionom turniru ANGT "Marko Ivković" u Beogradu. Crveno-beli su u utakmici za peto mesto poraženi od ekipe Cedevite Olimpije rezultatom 66:59 (23:8, 20:11, 7:23, 17:16).

KVALIFIKACIJE ZA EUROBASKET: Srbija - Gruzija (UŽIVO)

BAČKI SPECIJALITET NIKOLE JOKIĆA: Da li vam se sviđa somborska POSLASTICA srpskog centra? (VIDEO)

NEOČEKIVANO: Smailagić ponovo na "kaljanju"!

Očigledno pod utiskom propuštene prilike i izgubljene utakmice u borbi za finale (Pariz – Partizan) crveno-beli su izuzetno slabo ušli u utakmicu, izgubili prvu četvrtinu 23:8,a na poluvremenu je bilo 43:19 za goste iz Ljubljane. U trećoj četvrtini crveno-beli su uspeli da značajno smanje prednost gostiju, pogađali su Branković, Ostojić, Dobrašinović i Mihailović, pa se na poslednji odmor otišlo sa aktivnim rezultatom 42:50.

Ipak, u poslednjoj deonici Zvezdinim juniorima je ponestalo snage, gosti su održavali prednost od 8-10 poena tokom poslednje deonice, a poslednji koš na turniru za Crvenu zvezdu ubacio je Bošnjak i to trojku za konačnih 59:66.

Najefikasniji u ekipi Crvene zvezde bili su Mihailović sa 15 i Dobrašinović sa 13 poena.

Pogledajte kako izgleda Neda Luković, izabranica fudbalera Partizana Nemanje Miletića.

SO NA RANU: Predsednik TSC-a žestoko isprozivao Partizan! (VIDEO)

JA NE MOGU VIŠE! Trener Crvene zvezde podneo OSTAVKU! (FOTO)

PAO POTPIS: Iz Superlige u Čikago! Poznati i detalji... (VIDEO)