TEHNIČKA GREŠKA, PA ISKLJUČENJE: Da li će Nikola Jokić igrati protiv Argentine

09.09.2019. 09:06
Nikola Jokić
Nikola Jokić / Izvor: Profimedia
Iznerviran sudisjkom odlukom.

Za Nikolu Jokića utakmica protiv Španije završena je još u 24. minutu. Naš as je iznerviran jednom sudijskom odlukom prilikom borbe za loptu sa Markom Gasolom, ušao u žustru raspravu sa arbitrom, a nije stao ni nakon što je dobio prvu tehničku grešku.

RADULJICA SPUSTIO LUNU ZA MEDALJU! Ona se hvali da NJENU PESMU slušaju Orlovi! Njegov komentar će BOLETI?

NEKOLIKO SATI POSLE PORAZA OD ŠPANIJE: Košarkaški savez Srbije objavio šampionski tvit! Tako se to radi (VIDEO)

IZBORIO JE PLASMAN NA SP, A ONDA SE POVREDIO: Našeg košarkaša leči NAJLEPŠA srpska odbojkašica (FOTO)

Usledila je i druga, isključujuća, pa je centar naše reprezentacije završio utakmicu početkom treće četvrtine pri rezultatu 51:39 za Špance.

Mnogi su se u tom trenutku zapitali da li će Nikola Jokić biti kažnjen i da li će biti na raspolaganju selektoru Aleksandru Đorđeviću u četvrtfinalnom duelu protiv Argentine. Na sreću nema automatske suspenzije i Džoker će biti u sastavu za utakmicu protiv Gaučosa.

Primera radi, Angola je prošla kroz sličnu situaciju u Kini. Njihov igrač bio je isključen zbog dve nesportske greške i igrao, dok je Jokić nakon tehničke dobio i isključujuću. Ali, na sreću izbegao je Jokić automatsku suspenziju.