Novak propušta jedini Masters koji nije osvojio!

09.08.2016. 07:19
Novak Đoković
Novak Đoković / Izvor: Reuters
Veliko razočaranje za najboljeg tenisera sveta.

Novak Đoković završio je učešće na Olimpijskim igrama u Rio de Žaneiru neočekivano brzo, već posle trećeg takmičarskog dana. Najbolji teniser sveta prvo je eliminisan na startu takmičenja u singlu od Huan-Martina Del Potra, a onda je u paru sa Nenadom Zimonjićem završio i takmičenje u dublu u drugom kolu (pročitajte OVDE).

SRAM VAS BILO: TOP 5 ZLOBNIH komentara na poraz Novaka Đokovića (FOTO GALERIJA)

DEVOJKA KOJA SE IZVINILA NOVAKU U NAŠE IME: Rastužilo me što je Novak plakao, ovo je MOJA PORUKA (FOTO)

Najveća srpska uzdanica za medalju ostala je tako bez odličja kao i četiri godine ranije u Londonu, pa u Novakovoj kolekciji ostaje jedino bronzana medalja u singlu sa Igara u Pekingu 2008. godine. Nema sumnje da je najbolji teniser sveta razočaran ishodom turnira u Riju, pa je posle poraza u dublu doneo jedan neočekivan potez – odustao je od učešća na Mastersu u Sinsinatiju koji počinje 14. avgusta.

PRAVO U METU: Beker je OVOM rečenicom JASNO pokazao šta misli o Novakovom BOLU koji oseća (FOTO)

Đokovićeva odluka je iznenađujuća s obzirom na to da je Sinsinati jedini turnir iz Masters kolekcije koji nikad nije osvojio, pa će Srbin doći na poslednji gren slem sezone, US open, bez specijalne pripreme za odbranu titule.

SVE LUĐE OD LUĐEG: Novo čudo na meču Del Potra! (VIDEO)

Zbog odustajanja od učešća u Sinsinatiju Đoković će izgubiti 600 bodova, pošto je pre 12 meseci poražen u finalu. US open počinje 28. avgusta.

BOL: Noletove suze kriju još nešto, što OBJAŠNJAVA SVE! (FOTO)