DOMINACIJA U SIDNEJU: Posle zlata stigla i bronza na SP

Srbija Danas/Tanjug
Dragan Ristić, Zdravko Savanović, Dejan Jokić
Dragan Ristić, Zdravko Savanović, Dejan Jokić / Izvor: Forto: Streljački savez Srbije
Ristić, Savanović i Jokić treći u gađanju malokalibarskom puškom.

Reprezentacija Srbije u parastreljaštvu osvojila je bronzanu medalju ekipno u gađanju malokalibarskom puškom iz ležećeg stava na Svetskom prvenstvu u Sidneju.

BRAVO: Svetsko SREBRO za Kristinu (FOTO)

ŽETVA MEDALJA: Drugo zlato za Ristića na SP u Sidneju

POSLE 15 GODINA: Toro Roso će promeniti ime tima

Srpski trio u sastavu Dragan Ristić, koji je istog dana došao do zlata u istoj disciplini, Zdravko Savanović i Dejan Jokić završio je kao treći, samo dva dana nakon što je odbranio titulu prvaka sveta vazdušnom puškom iz ležećeg stava.

Prvo mesto osvojila je Velika Britanija sa 1.829,7 krugova, drugo Ukrajina sa 1.828,1 upucanim krugom, dok je Srbija imala 1.818,1.

Pogledajte kako izgleda Rakel Jakob, devojka golmana Porta Žozea Saa

POSLE ČETIRI DANA U KOMI: Preminuo američki bokser od posledica STRAVIČNOG nokauta (VIDEO)

ISTORIJA U NFL: Žena će igrati američki fudbal! I to dvostruka olimpijska i svetska šampionka!

VELIKI USPEH: Bronzana medalja za Srbiju na Svetskom prvenstvu

PRESEDAN: Olimpijski maraton se NEĆE održati u Tokiju! Trka je premeštena i sa ostrva

VANJA JE OPASNA: Lepotica koja može da PREBIJE svakog