19.04.2024.
117.1474
110.1009

DRAMA U GRACU: Srbija posle VELIKE borbe poražena od Crne Gore i ISPALA sa Evropskog prvenstva! (VIDEO)

11.01.2020. 19:52
Lazar Kukić
Lazar Kukić / Izvor: MN Press
Drugo kolo grupe A Evropskog šampionata.

Rukometna reprezentacija Srbije poražena je od Crne Gore u 2. kolu grupe A Evropskog prvenstva za rukometaše sa 22:21 (11:10). Drugim porazom u Gracu "Orlovi" su ostali bez šanse za prolaz u drugu fazu takmičenja, pa će duel sa Hrvatskom u poslednjem kolu biti bez rezultatskog značaja za našu selekciju, dok će se "Sokolovi" posle prvog trijumfa u istoriji na kontinentalnim prvenstvima voditi borbu sa Belorusima za drugu fazu.

NISU MOGLI BEZ PROVOKACIJA: Crnogorci protiv Srbije u dresovima koji imaju vezu sa politikom

NOKAUT U GLAVU: Crnogorac ISKLJUČEN već u drugom minutu zbog BEZOBRAZNOG faula! (VIDEO)

TUMBAKOVIĆ OTKRIO TAJNU: Želim Batu Mirkovića na klupi Srbije!

Prvo poluvreme je obeležila izuzetno tvrda i čvrsta igra na obe strane. Crnogorci su prednjačili sa grubošću na startu meča, a Stevan Vujović je isključen već u drugom minutu kada je zbog udaranja po licu Kukića zaradio direktan crveni karton.

"Sokolovi" su konstantno imali prednost, u nekoliko navrata i po tri gola viška (4:1, 6:3, 7:4), a sredinom prvog dela Srbija je vezala gotovo sedam minuta bez postignutog gola. Ipak, do kraja poluvremena Srbija se vratila i na veliki odmor otišla je sa zaostatkom od jednog gola (11:10).

"Orlovi" su mnogo bolje započeli drugi deo susreta. Vezali su dva pogotka odmah na startu drugog poluvremena, pa je gol Sretenovića označio i preokret za 12:11. Naša selekcija je pri rezultatu 13:13 napravila novu mini seriju od tri postignuta gola, pa je stigla do najvećeg vođstva na utakmici (16:13) u 41. minutu.

Međutim, usledila je kontra serija Crnogoraca od 4:0, pa su na 13 minuta pre kraja opet prešli u vođstvo (17:16).

Podsetimo, ranije danas Hrvatska je ubedljivo savladala Belorusiju (31:23).

Pogledajte kako izgleda srpska odbojkašica Jovana Brakočević

MEČ ZA ISTORIJU: Srbija i Španija IGRAJU za PRVI trofej ATP kupa! Evo kada počinje duel (FOTO)

KREVETI MOGU DA IZDRŽE 200 KILOGRAMA, ORGANIZATORI ODLUČILI: Nema grupnog s*ksa u Tokiju (FOTO)

UŽAS: Ajkula RASTRGLA fudbalera!