Nakon katastrofalnog rušenja vijadukta i pogibije 43 ljudi Đenova dobija novi most: Nema mesta greškama! (FOTO)

Čuli smo se telefonom, a onda je pronađen OBEŠEN o radijator: Ispovest Novosađanke koja je ostala bez sina (FOTO)

Kada saznate KOLIKO je Milica Pavlović zaradila od nastupa i NA ŠTA je potrošila novac, pašćete u nesvest!

US OPEN: Određeni nosioci, Nole može već u četvrtfinalu na Nadala ili Federera (FOTO)

A NIJE NAIDA: Sprema se HAOS Luni Đogani?! I OVA Gastozova bivša ulazi u "Zadrugu" - poslednja otkrivena

Vaterpolo reprezentacija Srbije

EP U BARSELONI: Delfini DOMINIRAJU, savladana i Rusija za prvo mesto u grupi (FOTO)

Iskustvo.

Vaterpolisti Srbije zabeležili su i drugu ppobedu na prvenstvu Evrope u Barseloni. Ovoga puta Delfini su savladali Rusiju sa 11:9 i tako zauzeli prvo mesto D ispred Rusije i Rumunije. Neizvesnosti je bilo u prvom poluvremenu, međutim, u drugom delu izabranici Dejana Savića pokazali su sav potencijal i na kraju savladali Ruse.

KRATKA ISTORIJA NAVIJANJA: Kako su Srbi postali fudbalski fanatici

SAD JE SVE JASNO: Poznato da li Boaći STIŽE na Marakanu! (FOTO)

Bilo je problema u odbrani tokom prva dva perioda. Rusi su uspeli da prvom kvartalu postignu dva gola, dok su u drugoj četvrtini bili precizni tri puta. Rezultat na kraju prvog poluvremena iznosio je 6:5 za Srbiju.

Početkom drugog poluvremena Delfini su pojačali odbranu i znatno poboljšali igru u napadu. Početkom poslednjeg kvartala Srbija je vodila sa četiri gola razlike i na kraju iskusno privela meč kraju. Sledeću utakmicu na šampionatu, Srbija će odigrati protiv Slovačke 20. jula od 11 časova.

Tabela grupe D: Srbija 6, Rusija 3, Rumunija 3, Slovačka 0.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.