FENOMENALNO: Srbin osvojio SREBRO na Svetskom prvenstvu i izborio vizu za Tokio

Srbija Danas/Tanjug
izbori
izbori / Izvor: Srbija Danas
Sjajan uspeh.

Srpski kajakaš Strahinja Stefanović osvojio je danas srebrnu medalju na Svetskom prvenstvu u Segedinu, a ujedno obezbedio i vizu za Olimpijske igre u Tokiju.

MA, KAKVI AMERI: Navijači širom sveta ubeđeni u ŠOKANTAN finalni par! SAD skoro BEZ šansi (FOTO)

U POSLEDNJI ČAS: Litvanija STREPI, tandem završio u BOLNICI, među njima i NBA AS (FOTO)

SELO GORI, A POP SE ČEŠLJA: Taj mali SMARAČ... Ludi Srbin se ŠEGAČIO posle istorijskog poraza

Stefanović je u finalu jednoseda na 200 metara, u veoma uzbudljivoj trci u kojoj je o konačnom plasmanu morao da odluči foto finiš, ostvario vreme 35.04 sekunde, samo 0.18 stotinki sporije od olimpijskog šampiona, Britanca Lijama Hita.

Bronzana medalja pripala je Špancu Karlosu Garoteu.

Pogledajte kako izgleda srpska odbojkašica Jovana Brakočević.